Kes oleks osanud arvata! Just selle hinnatud muusikaprodutsendi teekond sai alguse staarisaatest

Gevin Niglas
Gevin Niglas — FOTO: TV3

Juba 6. mail toimuvad T1 kaubanduskeskuses “Eesti otsib superstaari” uue hooaja eelvoorud ja taaskord avaneb sadadel noortel võimalus end kohtunike ees proovile panna. Aastate jooksul on staarisaatest sirgunud mitmeid andekaid noori, kes tänagi muusikamaailmas ilma teevad ja nendest üks on ka hinnatud muusikaprodutsent Gevin Niglas.

Niglas osales superstaarisaate kuuendas hooajas, mis oli TV3 eetris 2015. aastal. Esimest korda oli saates kohtunikke neli, kui Mihkel Raua kõrvale lisandusid Tanel Padar ja Jarek Kasar. Kohtunikuna naasis saatesse ka Rein Rannap.

Saatejuhina astus üles 2012. aastal samas saates võistlejana tuntust kogunud Karl-Erik Taukar ning hooaja võitis Jüri Pootsmann.

Küsisime ka Gevini enda käest, kuidas ta saatekogemust mäletab ja noormees tõdeb, et superstaarisaade oli tollal tema kui 15-aastase poisi jaoks väga võimas ja kartusäratav kogemus. “Kollase kaardi voorus mäletan, et kohtunikud küsisid, kas õues on nii kõva tuul, et mul juuksed nii püsti? Rannap ütles ka, et ta pole nii noort poissi nii võimsa häälega kunagi kuulnud,” meenutab ta.

Gevin esitas nii eelvoorus kui ka teatrivoorus Ed Sheerani lugu “Thinking out loud”, ent teatrivoorus lõppes ka Gevini teekond staarisaates. “Seal pani Jarek mulle ka kurikuulsa ananassi hüüdnime,” lisab Gevin, kes ühtlasi tunnistab, et väljalangemine tegi ta algul päris nukraks.

Noormees aga pikalt norutama ei jäänud ning läks juba samal õhtul Ed Sheerani kontserdile, mis toimus Tallinnas ja just see andis talle motivatsioonipaugu edasi toimetada. “See tõmbas motivatsiooni veel viis korda suuremaks kui see mul enne saadet oli! Ühesõnaga – saatesse minna tuleb kindlasti, sest kui läheb hästi, läheb väga hästi ja kui läheb halvemini, siis tuled sealt paksema naha ja suurema pealehakkamisega välja,” julgustab Gevin kõigil superstaarisaatesse kandideerima.

Gevin Niglas
Gevin Niglas — FOTO: TV3

Gevin Niglas on viimaste aastate jooksul aidanud kaasa paljude hittide sünnile. Aastate jooksul on tema käe alt tulnud nublu, 5miinuse, Jüri Pootsmanni, Wateva, Elina Borni, villemdrillemi ja paljude teiste artistide parimad palad.

Varasemalt on Gevin artistina figureerinud poistebändis Beyond Beyond ning ansamblis okeiokei.

Kandideeri “Eesti otsib superstaari” uude hooaega siin!

Kommentaarid puuduvad