Kes laulab, kes on pildilt kadunud? Vaata, mida teevad superstaari eelmise hooaja finalistid täna

Maribel Vääna, Andreas Pall, Wanda-Helene Ollep
Maribel Vääna, Andreas Pall, Wanda-Helene Ollep — FOTO: TV3 kollaaž

Juba sel laupäeval, 06. mail algavad “Eesti otsib superstaari” uue hooaja eelvoorud. Heidame aga pilgu staarisaate viimase ehk kaheksanda hooaja finalistidele ning vaatame, millega nad tegelevad tänasel päeval!

Merili Käsper

Merili Käsper
Merili Käsper laval “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja esimeses finaalis. — FOTO: TV3

Merili langes staarisaate kaheksandast hooajast välja esimeses finaalsaates. Merili lauljatee ei ole aga peale staarisaadet katkenud. Lauljatar tegutseb aktiivselt muusikuna artistinime m els alt ning jõudis isegi Eesti Laul 2023 finaali. Lisaks on Merili muusikukarjääri kõrvalt ette võtnud reklaamimüügi projektijuhi töö Õhtulehes.

Marten Põldmets

Marten Põldmets
Marten Põldmets laval “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja teises finaalis. — FOTO: TV3

Marten langes “Eesti otsib superstaari” kaheksandal hooajal saatest välja teises finaalis. Sky portaalile antud intervjuus tunnistas ta, et tegelikult oli kõik hästi ja pärast saadet ta koju pisaraid valama ei läinud: “See ei jäta elu seisma, kui tahad esineda, leiad need lavad üles!”

Vaadates täna Marteni Instagrami kontole, siis võib täheldada, et tema viimane postitus jääb 2022 aastasse. Koos ansambel Nervisega on Marten andnud välja ka singli “Pisarad”.

Diana Maria Toomingas

Diana Maria Toomingas
Diana Maria Toomingas laval “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja teises finaalis. — FOTO: TV3

Žürii lemmikuks tituleeritud rokkarist lauljatar Diana Maria Toomingas langes staarisaatest välja teises finaalsaates. Toomingas kommenteeris Sky.ee portaalile, et väljalangemine tuli tema jaoks üllatusena. “Ma olen natukene šokis, aga rokki teen edasi,” sõnas ta toona.

Diana Maria on oma lubadusest kinni pidanud ning muusikukarjääriga jätkanud. Vahetult peale saatest väljalangemist andis ta oma esimese avaliku kontserdi rokiklubis Barbar. Muuhulgas astus ta tänavu lavale ka TV3 saates “Salalaul”, kus üllatas oma etteastega kitarristi ja režissööri Jaanus Nõgistot. Vaata videost!

Diana Maria tegutseb artistinime Di´Artist all ning andis 2022. aastal välja ka debüütsingli “Storm”.

Ingmar Erik Kiviloo

Ingmar Erik Kiviloo
Ingmar Erik Kiviloo laval “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja esimeses finaalis. — FOTO: TV3

Ingmar Erik saavutas “Eesti otsib superstaari” kaheksandal hooajal kuuenda koha. Ingmari teekond saates leidis lõpu kolmandas finaalis. Pärast väljalangemist paluti teda õige pea esinema ka jõulutuurile.

Noormees sõnas TV3-le antud intervjuus, et sai sellest saatest suure tõuke, et veel võimsamalt muusikaga edasi tegeleda. ”Ma ei kujutanud ette, et ma täna saatest välja kukun. See tuli mulle üllatusena. Ju siis nii pidi minema, elus juhtuvad asjad põhjusega. Praegu ma ei tunne sellist kurbust, vaid pigem sain siit hea lükke, kuidas edasi minna. Ma mingil juhul ei peatu siin ja jätkan samas vaimus muusikaga edasi,” sõnas Ingmar.

2021. aasta lõpus osales Ingmar Erik ka TV3 aastavahetuse saates erikülalisena, kus esitas vaimustava töötluse Fredy Mercury laulust “Don’t stop me now”.

Möödunud suvel suundus Ingmar Erik Ameerika Ühendriikidesse, et õppida Berklee College of Music kõrgkoolis, mis asub Bostonis. “Lähen õppima muusikaproduktsiooni ja loo kirjutamist ja siis veel lisaks viiulit ja laulmist ka,” teatas Ingmar. USA-s õppimine maksab aga kümneid tuhandeid eurosid, mistõttu otsis Ingmar koos oma emaga agaralt õpingute toetajaid.

Vaata videost Ingmar Erik Kiviloo saatmist Ameerikasse: 

Noormees on tänaseks avaldanud ka juba neli singlit, millest värskeim ilmus tänavu aasta alguses ja kandis nime “Nii võiks jäädagi”. Kui varasemalt tegi Ingmar laule eesti keeles, siis nüüd kirjutab ta ka inglisekeelseid laule. Lisaks on tal olnud võimalusi ka Ameerikas kontserte anda, näiteks astus ta üles Chicagos. Veebruarikuus tuuritas ta ka mööda Ameerikat Eesti Vabariigi sünnipäevakuu raames.

Tiina Adamson

Tiina Adamson
Tiina Adamson laval “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja kolmandas finaalis. — FOTO: TV3

Tiina langes “Eesti otsib superstaari” kaheksandal hooajal saatest välja samuti kolmandas finaalis. Juba superstaari saate ajal õppis Tiina laulmist Stockholmi Kuninglikus Muusikaakadeemias.

Täna laulab ta koos professionaalse klaverimängija Mathei Floreaga tõeliselt hõrku jazzipalasid ja töötlusi eestikeelsest muusikast. 2022. aastal osales Tiina ka TUJA ehk Tudengijazzil koos omanimelise kvintetiga.

Andreas Pall

Andreas Pall
Andreas Pall laval “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja esimeses finaalis. — FOTO: TV3

Andreas saavutas 2021. aastal TV3 eetris olnud “Eesti otsib superstaari” kaheksandal hooajal viienda koha. 2021. aastal TV3 portaalile antud intervjuus tõdes Pall, et on 100 protsenti pühendunud muusikukarjääri ülesehitamisele.

Samuti avaldas ta oma unistused muusikuna: “Tahaksin kindlasti anda välja enda albumi mu enda lugudega. Teiste laule laulda on muidugi tore aga päris enda asi on ikkagi päris enda asi. Peale seda tuleb lihtsalt ennast aina edasi arendada, õppida uusi pille, kirjutada veel paremat muusikat, mis oleks uus, värske ning huvitav ja sellega siis vallutada kõigepealt Eesti ning seejärel ka kogu maailm.”

2022. aastal kirjutas ERR.ee portaal, et Andreas Pall ja samuti staarisaate kaheksanda hooaja finalist Märten Männiste astuvad üles noortemuusikalis “Uksed”.

Andrease sotsiaalmeediast ilmneb, et mees tegeleb siiani aktiivselt muusikuna, kuid on märkinud end 2022. aastal ka kui kontsertsaali Kinomaja Bar and Stage omanikuna.

Märten Männiste

Märten Männiste
Märten Männiste laval “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja viiendas finaalis. — FOTO: TV3

Märten langes “Eesti otsib superstaari” kaheksandast hooajast välja viiendas finaalsaates. Peale saadet on noormees siiski andnud mitmeid kontserte ja 2022. tuli välja Männiste debüütsingel “Laupäeva õhtul lauluga”. Samuti astus ta samal aastal koos staarisaate kolleegi Andreas Palliga üles noortemuusikalis “Uksed”.

Märten osaleb praegu ka koos õe Meritiga TV3 saates “Uus laul”. Märten ja Merit jõudsid oma looga “Kurjad on ajad” saate poolfinaali.

Maribel Vääna

Maribel Vääna
Maribel Vääna — FOTO: TV3

Maribel Vääna saavutas “Eesti otsib superstaari” kaheksandal hooajal kolmanda koha ja on tänaseks endale suutnud väga edukalt nime teha. Pärast saatest väljalangemist ütles ta, et on endale seatud eesmärgid juba täitnud ning väljalangemine ei tähenda millegi lõppu, vaid siit alles kõik algab. „Mul on väga huvitavad pakkumised laual, nii et tuleb midagi põnevat varsti,” vihjas Maribel.

Pärast staarisaadet esines ta TV3 aastavahetuse erisaates, kus tuli esmaesitlusele tema loodud lugu “Life is good”. Maribel jäi superstaarisaatest kohe niivõrd hästi silma, et teda parodeeris Henrik Normann oma aastavahetuse saates “Edekabel”. Vaata videost!

2022. aasta oli Maribeli jaoks vägagi edukas. Nimelt ilmus tal siis debüütsingel “Marilyn Monroe” ja ta sõlmis ka lepingu plaadifirma Universal Music Estoniaga. Lisaks sai Maribel esmakordselt kätt proovida ka saatejuhi ametis, kui asus koos Alari Kivisaarega vedama TV3 saadet “Naabrist parem”. Ka sel aastal särab Maribel samas rollis juba uues hooajas.

Lisaks laulmisele ja saatejuhtimisele tegeleb Maribel aktiivselt ka modellindusega. Möödunud suvel Maribelil ka oma videoblogi, mis sündis koostöös TV3.ee veebiplatvormiga.

Wanda-Helene Ollep

Wanda-Helene Ollep
Wanda-Helene Ollep laval “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja kuuendas finaalis. — FOTO: TV3

Wanda-Helene jõudis koos Alika Milovaga “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja superfinaali ning saavutas lõppkokkuvõttes teise koha. Pealse saadet seisis Ollepil ees gümnaasiumi lõpetamine Pärnu Sütevaka humanitaargümnaasiumis. Wanda-Helene lõpetas kooli kuldmedaliga. Eelmisel aastal pani Wanda-Helene end näitlejana proovile TV3 saatesarjas “Naised saunas rääkisid”.

TV3 portaalile antud intervjuus sõnas Wanda-Helene, et juba esimesel võttepäeval sujus kõik ladusalt ning tal on hea meel, et sai projektist osa võtta. “Mul puudus ettekujutus, kuidas asjad täpselt toimuma hakkavad ja milline saab olema lõpptulemus. Samas mõtlesin, et mis siin ikka karta, lähen ja panen ennast proovile,“ sõnas ta toona. Lisaks on Wanda end näitlejana proovile pannud ka saatesarjas “Papsid”.

Sky.ee portaal kirjutas käesoleva aasta märtsis, et Wanda-Helene on alustanud kooliteed Tallinna Muusika- ja Balletikoolis, kuid eesmärgiks on end siiski eelkõige lauljana tõestada.

Lisaks astus Wanda-Helene käesoleval aastal üles TV3 saates “Uus laul”. Vaata videost!

Alika Milova

Alika Milova
Alika Milova laval “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja finaalis. — FOTO: TV3

Alika krooniti 2021. aastal “Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja võitjaks. Alika on edukalt osalenud mitmetel laulukonkurssidel, näiteks The Baltic Voice, New Wave Junior, Kaunas Talent, Bravo ja Berlin Perle.

Superstaar Alika on oma artistikarjäärile edukalt hoo sisse saanud. Juba 2021. aastal ilmus tema debüütsingel “Õnnenumber”. 2022. aastal lisandusid singlid “Bon Appetit” ja “C’est La Vie”. Alikal on ka omanimeline live-bänd. Käesoleva aasta märtsikuus andis Alika Fotografiskas oma karjääri esimese suure soolokontserdi.

Samuti oli Alika 2023. aasta Eesti Muusikaauhindadel nomineeritud aasta naisartisti tiitlile.

Alika võitis looga “Bridges” võistluse “Eesti Laul 2023” ning esindab Eestit tänavu Eurovisionil.

Kommentaarid puuduvad