Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Kas teadsid? Maailmakuulsad lauljad, kelle teekond sai alguse talendisaatest

Kelly Clarkson, Harry Styles ja Camila Cabello
Kelly Clarkson, Harry Styles ja Camila Cabello — FOTO: 123rf kollaaž

Juba sel sügisel stardib TV3s “Eesti otsib superstaari” uus hooaeg, et avastada värskeid ja andekaid talente. Antud telesaade on ülipopulaarne ka välismaal, kust on sirgunud mitmed tänaseks lausa maailmakuulsad lauljad.

Kogusime kokku 5 kuulsaimat nime, kelle teekond on saanud alguse just mõnest talendisaatest nagu näiteks “American Idol” ja “X Factor”.

Harry Styles (One Direction) – X Factor UK 2010

2010. aastal moodustatud poistebänd One Direction võitis kiirelt sajade tuhandete inimeste südamed. Grupi liikmeteks olid algselt Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson ja Zayn Malik, ent pärast 2016. aastal laiali minekut on neist kuulsaimaks saanud kahtlemata Styles, kes täna edukat soolokarjääri viljeleb. 

Leona Lewis – X Factor UK 2006

2006. aastal saate võitnud Lewise näol on tegemist ühe tuntuima talendisaatest sirgunud lauljaga. Lewise suurimaks hitiks on kahtlemata “Bleeding love”, mis oli 2007. aastal kõige enam ostetud singel.

Adam Lambert – American Idol 2009

Superstaarisaates teisele kohale jäänud Lambert tegi pärast saadet edukat soolokarjääri, ent tema tõeline tähelend sai alguse 2011. aastal, mil temast sai ansambel Queeni solist. Üheskoos on nad tuuritanud juba alates 2014. aastast.

Camila Cabello (Fifth Harmony) – X Factor USA 2010

Sarnaselt Harry Stylesile, sai Cabello teekond alguse tüdrukutepundist nimega Fifth Harmony, kellega koos saavutas ta talendisaates kolmanda koha. Cabello eemaldus pundist 2016. aastal, et teha soolokarjääri ja on tänaseks kahtlemata endale edukalt nime teinud. 2018. aastal läksid ka ülejäänud Fifth Harmony liikmed laiali, ent Cabello on tänaseks ainus, keda laialdaselt tuntakse.

Little Mix – X Factor UK 2011

Tüdrukutebändi Little Mix näol on tegemist ainsa grupiga, kel on õnnestunud X Factor UK talendisaade võita. Bändi liikmeteks on Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall, Perrie Edwards ja Jesy Nelson, kes otsustas lahkuda 2020. aastal, et soolokarjäärile pühenduda. Little Mix-i peetakse üheks edukaimaks tüdrukutebändiks läbi aegade.

“Eesti otsib superstaari” üheksas hooaeg alustab TV3s juba septembris!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker