Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Kas mäletad? Staarisaates viiendaks jäänud Jaanus Saago: pääsesin edasi, sest mul on omapärane välimus ja stiil

2009. aastal „Eesti otsib superstaari“ kolmandal hooajal viienda koha saavutanud Jaanus Saago oli nii stiililt kui eelnevalt kogemuselt teistest eristuv. Esimeses voorus oli kohtunike "jah" kerge tulema, hilisemates voorudes, kus otsuse langetasid televaatajad, oli kohtunike tagasiside üsna lainetav. Vaata ja meenuta!

"Ma arvan, et ma pääsesin tänu sellele edasi, et mul on sihuke omapärane välimus ja ma olen teistsugune. Üldiselt ma võtan kõike suht vabalt, ma ei põe iga teise asja pärast, et mis ma nüüd teen. Ma tahaks jõuda siin saates nii kaugele kui võimalik, aga see muidugi sõltub televaatajatest. Kui ma eile ei meeldi, siis pole midagi teha," ütles Jaanus.

Superstaarisaate jooksul olid kohtunike kommentaarid varieeruvad ja tagasiside lainetav. Ühes voorus öeldi, et temast loodeti rohkemat, järgmises voorus sai aga kiita ja öeldi, et ta ületas ootused ning et lava jäi talle väikeseks ja et koostöö klaveriga oli suurepärane.

"Jaanus, kui eelmine kord ma võib-olla ei olnud nii rahul, sest ma teadsin, et sa saad paremini, siis seekord sa täitsid küll kõik minu ootused. Minu arust su esinemine oli tõeliselt hea ja mul on kahju, et see lava, tundus justkui, et see jääb sulle väikseks," ütles Maarja-Liis Ilus.

"Suurepärane, täielik vaimustus. Eelmine kord sa jah, esinesid veidi tagasihoidlikult, aga täna oli vapustav koostöö klaveriga ja saavutasite sellise ääretult erutava pingeseisundi, kuidagi see muusika nagu kruttis ja sa olid igati omas elemendis, nii et minu poolest finaali, aga mina kahjuks ei saa enam hääletada.

Loe lisaks ka värsket intervjuus Jaanus Saagoga.

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker