Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker

Kas mäletad? Shanoni solist Taavi Immato kandideeris superstaarisaatesse lausa mitu korda

Superstaarisaade avab uksi ka neile, kes juba kord on sinna pääsenud. Mõni peab korduvalt proovima, et kohtunikelt esimene „jah” kätte saada, sest õnn soosib julgeid. Nii juhtus 2008. aastal ansambli Shanon solist Taavi Immatoga, kes erisaates “Superstaariks sündinud” enda meenutusi jagas.

Esimesel korral Taavi Immato kohtunikelt kollast kaarti ei saanud, teisel katsel aga küll. Ei ole just palju kordi, kui kohtunik [Mihkel Raud] tõuseks püsti ja tooks kandidaadile ise kollase kaardi. Taaviga just nii läks. „Selle loo ma valisingi sellepärast…eelmine kord feilisin pehme algusega loo pärast, mis ei läinud käima. Teine kord valisin täpselt sellise loo, mis läks kohe käima ja oli võimalus kohe lüüa kohtunikud n-ö pahviks enda arvates. Ja nagu näha, see toimis,” kommenteerib Taavi oma lähenemist teisel katsel, teisel hooajal.

Hilisemas voorus esitas Taavi Terminaatori hiti “See ei ole saladus”. Pärast esitlus kommenteeris Mihkel Raud, et tema laulmisoskuses ei kahtle keegi, kuid laval olles käitus ta mitte iseenda, vaid Jaagup Kreemina. “Sa tegid kõiki neid asju, mida Jaagup teeb, aga ma tahaks näha neid asju, mida teeb Taavi.”

Heidy Purga kommenteeris, et ilmselt on Taavi vaadanud nädala jooksul palju Jaagup Kreemi kontserte. “Sa oled vokaalselt väga võimekas, sul on suur sisemine põlemine, nagu hüppaks nahast välja. Seda on näha. Aga mõtle, kes see Taavi on ja mida Taavi võiks pakkuda.”

Taavi kommenteeris selle peale, et käitumine ja liikumine laval oli tema jaoks normaalne ja loomulik ning ta siiski ei vaadanud eelnevalt Jaagup Kreemi esinemisi otsast lõpuni, et oma etteasteks valmistuda.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker