Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker

Iisaku-Priit 15 aasta tagusest superstaarisaatest: täna oskaksin nalja paremini ja julgemalt teha

2008. aastal “Eesti otsib superstaari” Jõhvi eelvoorus kollase Moskvitši ja laia lipsuga tähelepanu püüdnud Iisakust pärit Priit meenutab, et tema osalemine polnud pikalt planeeritud ning ta läks sinna eelõige sõbra eeskujul, kes ei tahtnud üksi minna.

Tollal 17-aastane Priit ütles TV3 portaalile, et superstaarisaatesse otsustati ennast kirja panna koos sõbraga ning vähese etteplaneerimisega. “See oli päeva või kahe küsimus, kui otsustasime minna. Õigemini ütles sõber, et tema tahab minna, kuid üksi ta ei läheks,” ütles kollase Moskvitšiga tähelepanu tõmmanud Priit. Kuigi pilkupüüdev auto kuulus isiklikult Priidule, sõidutas teda eelvooru kohale sõber, kuna juhtimisõiguse saamiseni tuli tal esimese vooru ajaks veel kuu aega oodata.

Noortebände on Priit teinud juba alates algklasside lõpust ning selleks ajaks oli tal ka erinevaid laule palju repertuaari kogunenud. Muusikainstrumentidest on ta konkreetsemal moel õppinud vaid klaverit, kuid erinevaid pille on tal ka täna kodus kümmekond. “Miks just see laul valikusse tuli? Kes seda enam teab. Oli natukene selline teistsugune laul. On vahva, et see laul elab täna oma elu. See, et keegi tuttav saadab klipi, kuidas ta käis kusagil üritusel ja keegi mängis lõõtsaga “Orava luukere”, on iseenesest tore.”

Esimeses voorus kahe poolthäälega edasi saanud Priit jõudis superstaarisaates välja teatrivooruni. Nüüd arvab ta, et kui tal oleks olnud päriselt soov nalja teha, oskaks ta seda täna veel paremini ja julgemalt teha. “Avaliku esinemise ees mul täna hirmu ei ole, kuna olen olnud telekas ja 2008. aasta finaali reklaamipausi ajal Linnahalli laval 4500 inimese ees. Kuigi 15 aastat hiljem on minu poolt lubatud hitt veel välja andmata, siis ehk see siiski kunagi tuleb ja kui ei mitte, siis saate tulevikus hoopis mu tütardele saates kaasa elada,” ütleb Priit naerdes ja lisab, et soovib tervitada oma head bändikaaslast Peivot ansamblist “Kuhu nad jäid”.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker