GALERII: Heidy Purga tõusis superstaarisaate kohtunikutoolist kultuuriministri omale

Heidy Purga läbi aastate
Heidy Purga läbi aastate — FOTO: TV3 kollaaž

Uus valitsus on moodustatud ja kultuuriministriks kinnitati raadio- ning teleajakirjanik Heidy Purga. TV3 vaatajate jaoks on Purga ühtlasi tuttav kui üks esimestest “Eesti otsib superstaari” saate kohtunikest.

“Eesti otsib superstaari” esimene hooaeg alustas TV3s 2007. aasta veebruaris. Esimesse kohtunikepaneeli kuulus kitarrist, muusikakriitik ning raadio- ja teleajakirjanik Mihkel Raud, raadio-DJ Heidy Purga ning helilooja ja klaverivirtuoos Rein Rannap. Samad kohtunikud hindasid osalejaid ka teisel hooajal aastal 2008.

Vaata fotosid Heidy Purgast “Eesti otsib superstaari” saates läbi aastate!

Pärast 2008. aastat kohtunikepaneel muutus ja Heidy istus uuesti külaliskohtuniku tooli alles 2021. aastal. Veterankohtunik oli toona sunnitud kaaskohtunikele, Birgit Sarrapile ning Koit Toomele suisa märkuse tegema. Nimelt kommenteerisid nad, et Maribel Vääna esitus oli igati hea, aga lauluvalik polnud nende isiklik lemmik. Mihkel Rauda asendama tulnud Heidy tegi seepeale märkuse ja ütles, et kohtunikud võiksid eelkõige lauljale kaasa elada.

”Kõigepealt ma tahaks teile öelda, et ma ei tea, kas superstaarisaate kohtunikel on päris kohane öelda üsna mitu korda ühe saate jooksul, et see ei ole päris minu stiil, selle asemel, et lauljale kaasa elada või mõista teda, miks ta selliseid valikuid võis teha,” lausus Purga pärast Maribeli esitust.

Ta lisas, et üks hea laulja ja selle laulja omadused, mis teevad teda tulevikus väga heaks lauljaks, on kahtlemata need asjaolud, et ta peab proovima väga erinevaid asju ning ta peab tegema neid nii hästi, kui ta suudab.

Vaata kogu olukorda videost pärast Maribel Vääna esitust!

Kommentaarid puuduvad