Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Finaalides kaks Kukke! Robin Kristofer sugulusest Marta Lottaga: see on väga naljakas lugu!

"Eesti otsib superstaari" teisest stuudiovoorust pääsesid edasi taas kolm andekat lauljat. Üks neist oli ka Robin Kristofer Kukk. Ta tõdes, et eks natuke on ka kurb olla, sest kaasvõistlejatega saadi juba väga headeks sõpradeks.

Robin Kristofer elab Austraalias. "See on suht nagu 50-50. A ei tegelikult ma pean ütlema, et rõõmus on vist natukene rohkem," vastas Kukk küsimuse peale, kas ta on natuke kurb ka, et ei saa veel koju tagasi minna. "See on selline elamus ja selline opportunity (ingl. k. tõlge - võimalus), et saada siin saates olla." 

Kuid kui Robin võidab saate, kas ta plaanib oma elu siduda pigem Eestiga või Austraaliaga? "Sellele küsimusele mul ei ole vastust. Eesti on ikkagi isamaa." Ta sõnab, et Eesti on tema kodu, kuid ka Austraalia on seda.

Robin Kristofer pole ainus Kukk "Superstaari" finaalvoorudes - esimesest stuudiovoorust sai edasi ka Marta Lotta, kes samuti kannab perekonnanime Kukk. Kas noored on omavahel ka sugulased? "Ei, minu meelest mitte. Täiesti juhuslikult. See on väga naljakas lugu." 

Vaata täpsemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker