Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Emotsionaalne video! Marta Lotta Kukk pühendas loo oma lahkunud isale ja liigutas kohtunikke pisarateni

“Eesti otsib superstaari” viies finaalsaade jäi paraku viimaseks Marta Lotta Kukele. Andekas lauljanna esitas eilses saates kaks lugu, millest ühe pühendas ta oma varalahkunud isale.

Imeilusaks looks oli “Ihuüksi”. “Kuigi selle loo sisu ja hetk, kus seda muusikalis esitatakse on üsna romantiline, siis ma soovin selle loo täna pühendada oma varalahkunud isale. Sest see lugu on minu jaoks täis suurt igatsust millestki, kellestki, keda meil lihtsalt ei ole, kas siis praegusel hetkel olemas või ei saa kunagi olema,” sõnas Marta Lotta saates.

Esitus läks kõigile meeletult hinge! Kohtunik Koit Toome sõnas Martale, et ta tegi loo väga kenasti ära ning see oli hingestatud. Ka Mihkel Raud oli eelkõnelejaga päri. “Mulle väga meeldib kui esitus on isiklik. Tihtilugu nad ei ole, aga sinu tänane oli ja see kuidagi väga liigutas.”

Esitus läks hinge ka kohtunik Birgitile, kellel võttis see silma märjaks. “Raske on rääkida.” Birgit tõdes, et tema teadis juba saate alguses, et Marta Lottal on selline kurb saatus olnud. “Ma kuidagi ootasin seda, et mis hetkel sa talle laulad,” sõnas ta. “Minu jaoks see oli väga-väga emotsionaalne ja väga ilus! Aitäh sulle!” sõnas Birgit pisaratega võideldes. 

Vaata Marta Lotta imelist esitust ja kohtunike kommentaare päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker