Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

EKSPERIMENT: mis juhtub siis, kui staarisaate kohtunike ette astub kostüümis ajakirjanik?

Täna on TV3s “Eesti otsib superstaari” üheksanda hooaja teine saade, kus jätkub kollaste kaartide voor. Oma õnne läks proovima ka ajakirjanik Margaret Petrova, aga mitte iseendana, vaid maskeerituna.

Muidu tumedajuukseline Margaret kandis enda isiku varjamiseks punast parukat, kübarat ja prille. Kohtunike ees tutvustas ta end kui Bianca Lehte, kes on 22-aastane Elvast pärit tütarlaps. Lauluvalikuks oli Bonnie Tyleri hittlugu “Holding Out for a Hero”.

Kohtunikud kuulasid maskeeritud Margareti esituse ära ja andsid seejärel oma hinnangu. “Ütleme nii, et ega siin midagi väga ilusat nüüd ei olnud. Tämber oli nii, nagu ta oli. Mul hakkas endal kõril valus, kui ma kuulasin, kuidas sa laulad. Ei olnud sellel tasemel,” oli Koit üsna kriitiline.

“Minul oli raske jälgida, kui ma ei näe inimese silmi ja sa oled nii kaetud! Viisi sa pead, aga rägin oli selline, et on näha, et pole laulmisega tükk aega tegeletud või on palju suitsetatud. Kindlasti pole sa selleks saateks valmis,” nõustus temaga ka Birgit.

Viimase kirstunaela vajutas sisse Mihkel. “Mina ei kujuta sind selles saates ette,” ütles ta resoluutselt.

Niisiis andsid kõik kolm kohtunikku Margertile ehk Biancale ei-sõna. Seepeale keeras ta end ümber ja paljastas paruka eemaldamisega oma tõelise olemuse. 

Kuidas kohtunikud sellele reageerisid, vaata videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker