Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Ei või olla! Superstaari finaali pääsenud Marta Lotta Kukk omab ainulaadset tiitlit, mida kellelgi teisel pole

Eile toimus esimene "Eesti otsib superstaari" stuudiovoor. Kolm õnnelikku ja andekat noort pääsesid tänu rahvahääletusele edasi finaali. Üheks oli Marta Lotta Kukk.

"Ma ei saa isegi aru. Ma pean minema koju, istuma maha ja siis mõtlema elu üle järele natuke," sõnas Marta Lotta rõõmsalt ning tõdes, et edasipääs pole siiani kohale jõudnud.

Marta Lotta on juba esimestest voorudest kõigile silma jäänud oma erakordselt laheda fännklubiga, kes käivad temaga kaasas ning toetavad. Ka esimesse stuudiovooru tulles olid nad ära värvinud oma juuksed ning võtnud kaasa toetavad plakatid. Kuidas on neiul õnnestunud selline fännklubi endale saada? "Alguses tuleb sütitada oma sõpradesse fänlus, siis nad tõmbavad oma sõpru ja tuttavaid kaasa ja nii see läheb."

Kukk on loonud omale ka täiesti unikaalse hashtagi, mida ta kasutab oma sotsiaalmeedias - #kukerstaar. "Sa kunagi ei tea, kas sa võidad selle saate või mitte. Ma kavatsesin ära kasutada lihtsalt seda hetke, et kui ma olen kasvõi siin stuudiovoorus, siis mina juba olen kukerstaar, ega keegi teine ole!"

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker