Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker

Eesti esimene supersaar Birgit: ma mäletan seda tunnet, kus kõik hakkasid küsima…

Eesti esimese superstaari Birgit Sarrapi (tollal nimega Birgit Õigemeele) jaoks oli õige nii aeg kui koht. Kohtunik Heidy Purga sõnul oli hooaja jooksul kõige suurem muutuja just Birgit. “Ta on silmnähtavalt muutunud saatest saatesse, ta on muutunud julgemaks.”

Kuigi Birgit oli tagasihoidlik, siis tema võimas lauluhääl jäi kohtunike kõrvu juba esimeses ehk kollase kaardi voorus. Iga saatega oli aina selgem, et just Birgitist saab Eesti esimene superstaar.

„Ma mäletan seda tunnet, kus kõik hakkasid küsima, et mida ma nüüd edasi teen. Ega see tunne ei ole kadunud 16 aastat hijem mitte kusagile. Ikka sa elad n-ö Eesti rahva silme ees. Kõik tahavad koguaeg teada, mida sa teed, kas sa ikka teed ja kas need on õiged sammud. Tõesti peab ütlema, et ma esimese albumi tegingi nii nagu vastasin, et ega ma ise väga palju sõna sekka ei öelnud. Natukene ju ikka, aga ma ei olnud üheski loos autorina kirjas ja see oli selline plaat, mis mulle kirjutati. Aga see oli mulle omane ja osasid lugusid ma esitan siiamaani, need esimesed lood olid väga armsad,” kirjeldas Birgit superstaarisaate võitmise järel õhus olnud küsimusi, milline tema uus album tuleb ning kes sellele lood kirjutab.

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker