Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker

Armas! Getter Jaani meenutab lapsepõlve: mäletan, kuidas tegin igal õhtul õhtusöögi kõrvale väikese etenduse

Möödunud laupäeval toimus “Eesti otsib superstaari” uue hooaja kollaste kaartide voor. Noortele talentidele oli teiste seas kaasa elama ka tulnud staarisaatest tuule tiibadesse saanud Getter Jaani.

Getteri sõnul on ta juba mõndasid noori ka laulmas kuulnud. “Siin on väga palju tuttavaid nägusid ja väga võimekaid (lauljaid).”

Getteri karjäär sai tuule tiibadesse just “Eesti otsib superstaari” saatest. “Olin ka varasemalt laulmise ja isegi rohkem teatri ning muusikalidega tegelenud. Väikesest peale on mulle väga meeldinud laulda ja tantsida ning neid kahte asja kokku panna,” räägib ta.

“Mäletan ikka, kuidas väike Getter peegli ees tantsis. Igal õhtul tegin emale, isale, vanaemale ja mammale õhtusöögi kõrvale väikese etenduse või sõu. Muusika ja tants on alati minuga kaasas käinud. Tänu staarisaatele kõik alguse saigi,” lisab ta.

Vaata artikli päises olevast videost, kes soovitas Getteril aastate eest staarisaatesse kandideerida ning milliseid julgustavaid sõnu jagab ta superstaarideks pürgivatele noortele!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib Superstaari

toob teieni Kooker