Brigitte Susanne Hunt avaldas, milliseid mehi ta oma saatesse ei oota: see on kindel EI!

BSH

Esmakordselt jõuab Eestisse maailmakuulus telesari „Vallaline kaunitar“, kus otse TV3 vaatajate ees saab elu armastust otsivaks printsessiks särav, nutikas, kaunis, ettevõtlik, seksikas ja veel vallaline Brigitte Susanne Hunt.

BSH käis külas ka “Suvistes Seitsmestes”, et veidi uuest saatest lähemalt rääkida. Miks otsustas naine hakata armastust otsima just tele-ekraani vahendusel? “Kuna ma olen avaliku elu tegelane, siis minu elu on ja jääb avalikuks ja mulle on seda saadet pakutud neli aastat juba. Ma polnud enne valmis ja ei saanud ise hakkama,” tunneb ta.

Brigittet on alati saatnud skandaalid ja kõmu ning nüüd on ta valmis uuesti leidma päris armastuse. “Ma ei olekski seda saadet varem teinud, sest ma oleksin saanud privaatselt hakkama, aga nüüd mulle meeldib, kui see mees saabki selle avalikkuse kooli. See teeb asjad toredamaks,” räägib ta.

Millised on need mehed, keda Brigitte saatesse kandideerima ootab? “Kõige esimene punkt on see, et see mees peab ise tunnistama, et ta näeb, et me sobiksime. Kindlasti see mees, kes on mu saateid vaadanud, mu sotsiaalmeediat vaadanud ja et talle meeldivad julged naised ning ta tuleb toime kuulsusega. Lisaks hindan ma mehi, kes on hea huumoriga,” paljastab ta.

Millised on aga need mehed, kes Brigittele üldse ei meeldi? “Ma ei kannata ahneid mehi ja mehi, kes teevad naisi maha, et end ise tunda kõrgemana. See on kindel ei!” tõdeb ta ja lisab, et ta on kindel, et sinna saatesse satuvad need õiged mehed. “Ma kavatsengi lettidelt ära minna, ma ei viitsi enam!”

Vaata lähemalt videost!

Kandideeri saatesse SIIN!

Kommentaarid puuduvad