Romantikasõbrad, tähelepanu! Kirglikus teleseriaalis astub üles legendaarne seebikatäht

TV3Plays alustab
TV3Plays alustab "Saatuslik valik" — FOTO: Pressimaterjal

Legendaarne seebikatäht Victoria Ruffo on taas vaatajate ees kirglikus Mehhiko teleloos “Saatuslik valik” (La Malquerida), mida näeb TV3Plays alates 03. veebruarist.

Veebruar on armastuse kuu ja kõigile telenovelade armastajatele mõeldes leidis TV3  üles ühe aegade populaarseima seriaali “Saatuslik valik”, mida on võimalik näha eksklusiivselt ainult TV3Play-s! Täida veebruaris iga õhtu romantikaga, sest iga päev tuleb välja uus episood!

Victoria Ruffo kehastab “Saatusliku valiku” peategelast Cristinat, kes elab õnnelikult abikaasa Alonso ja tütre Acaciaga, kuni ta mees ootamatu õnnetuse tõttu hukkub. Üksi jäänud lesk Cristina püüab rantšot meeleheitlikult päästa ja talle tuleb appi Esteban. Nende vahel tärkab armastus, kuid kui Cristina aasta möödudes Estebaniga abiellub, ei suuda tütar Acacia seda talle andestada ning lahkub rantšost.

Kaksteist aastat hiljem naaseb Acacia koju vapustavalt kauni noore naisena ning endale märkamatult äratab oma kasuisas Estebanis sügava ja kirgliku iha. Ent Esteban pole ainus, kelles Acacia tundeid tekitab – tema südame pärast võitlevad veel ka lapsepõlvesõbrad Manuel ja Ulysses. Esteban teeb kõik, mis tema võimuses, et noori tülli ajada, muutes oma abielu Cristina jaoks kibeda vaenu ahelaks.

Ema ja tütar peavad läbi raskuste leidma tõelise armastuse, et tuua rantšosse tagasi rahu ja harmoonia.

Lisaks Victoria Ruffole mängivad peaosades Ariadne Díaz (Acacia) ja Christian Meier (Esteban).

Vaata esimest episoodi videost!

Vaata “Saatusliku valiku” episoode TV3 Play-s!

Kommentaarid puuduvad