Lisabet Loigu sattus “Armastuse” võtetel piinlikku olukorda: ma olin keset Londonit täiesti paljas!

Lisabet Loigu
Lisabet Loigu — FOTO: TV3

“Armastuse” seriaali üht peategelast Sandrat kehastav Lisabet Loigu meenutas oma sotsiaalmeedias, kuidas ta Londonis võtete käigus õige piinlikku olukorda sattus.

Lisabet jagas oma Instagrami kontol fotosid Londonist, kus on näha ka tema kaasnäitlejaid kui ka režissöör Henrik Normanni.

Näitlejatar kirjeldab, kuidas ta kandis “Armastuse” teise osa viimast stseeni filmides maani hõlmikkleiti. “Vihma kallas ja kleit oli lõpuks täiesti läbivettinud. Pidin stseeni lõpus jooksma trepist üles, aga märg kleidisaba jäi mulle talla alla ja pael, mis kleiti seljas hoidis, rebenes lahti. Ehk jah, ma olin järsku keset Londonit lihtsalt täiesti paljas,” meenutab Lisabet, lisades lõppu klouni näoga emoji.

Vaata fotosid!

Lisabet Loigu käis alles hiljuti külas ka TV3.ee veebisaates “Kuumav suu Desireega”, kus ta rääkis, et tal on olnud mitmeid ebameeldivaid kokkupuuteid meestega, kes ei mōista, et nende käitumine on ahistav.

“Mul on olnud situatsioone, kus mehed arvavad, et see on okei, kui nad tulevad mu juurde ja puudutavad mind. Kas siis võtavad ümbert kinni või mõni istub täitsa sülle,” tõdes Lisabet.

Lisabeti sõnul ei ole see normaalne, kuidas mehed tõsimeeli arvavad, et neil on õigus täiesti võõra naise isiklikku tsooni siseneda ja teda vastutahtmist puudutada. 

“See on kõige haigem, et kui ma julgen midagi öelda, et palun ära katsu mind, siis mulle öeldakse kohe, et ma olen nii ülbe ja kuri!” tähendas Lisabet. “Kuidas see seotub sellega? Minule ei meeldi, kui tungitakse minu isiklikku ruumi sisse ja igal inimesel peab olema õigus selleks.”

Vaata täispikast episoodist, miks soovib Lisabet oma eraelu meedia eest saladuses hoida:

Kommentaarid puuduvad