,,Prooviabielu” mäletad? Vaata, millega tegelevad Helen ja Liisa täna!

,,Prooviabielu” oli 2017.aastal linastunud menukas tõsielusaade, kus kaks sõbrannat, Helen Kõpp ja Liisa Kuusmaa, said proovida kooselu kolme erineva mehega. Mis on osalistest tänaseks saanud?

Helen Kõpp, kes oli toona Tartu Ülikooli tudeng ning õppis magistrantuuris biomeditsiini, on ka tänasel päeval tudeng, kuid nüüd õpib samas koolis arstiteaduskonnas. Vikipeedia andmetel on naisel väga palju põnevaid hobisid – ta tegeleb näiteks harrastusnäitlemise, ratsutamise, tarokaartide ladumise ja ka modellindusega. 

Tänaseks päevaks on Helen abieluranda sõudnud ning kasvatab koos Edgar Kõpuga kahte last. Saates kohtus Kõpp noortalunik, toona 19-aastase Kalvi-Kallega, kes on tänaseks päevaks kandnud ka vanglakaristust, sest sõitis joobes peaga ja ilma juhtimisõigust omamata mootorsõidukiga.

Liisa Pärtel (toonase nimega Kuusmaa) saatest endale kaaslast ei leidnud. 2019.aastal teatas ta, et on juba kaks aastat tegelikult abielus olnud Sander Pärteliga. ,,Me oleme kiivalt varjanud paljude eest päeva, mil meist sai üks perekond. Me ei ole seda teinud tahtlikult, kuid me ei ole ka leidnud võimalust, kuidas seda öelda nii, et see ei tuleks suvalise lausena,” kirjutas Liisa toona Instagramis. Paaril on kolm last – Jesse, Rennet ja Tessa. 

2021.aastal otsustas noorpaar lahutada oma abielu, kuid jätkata siiski kooselu. ,,Ma ei muuda enda perekonnanime, sest koos oleme endiselt. Mul oli vaja lahutada mitte meie pärast, vaid perekondlikel põhjustel,” täpsustas ta. 

Eelmisel aastal osales Liisa saates ,,Suur Lotokolmapäev: Rooside sõda” perekond Kuusmaade võistkonnas. Pärtel peab tänasel päeval ka blogi. 

Meenuta allolevast galeriist ,,Prooviabielu” saadet!

Kommentaarid puuduvad