Maiken WAFiga seotud skandaalist: see pöördus teistpidi ja huviliste arv kolmekordistus

Maiken podcastis
Maiken podcastis "Rambivalgus"

Maiken on naine, kes on pea iga kaotuse elus pööranud võiduks. Maikeni hääleprobleemid viisid ta vokaaliõpingutele Taani, kust saadud teadmised panid aluse Eesti ühe edukamale laulukoolile WAF. Aastaid hiljem tabas meediaveergudel muusikastuudiot ebameeldiv skandaal, mis vaatamata süüdistuste laviinile hoopis kooli õpilasi kolmekordistas ning ootamatu lahkuminek elukaaslasest inspireeris Maikenit kirjutama ühte tema edukaimat lugu, mis leidis tunnustust ka Eesti Laulul.

Podcastis meenutab Maiken läbi pisarate ja naerupahvakute oma olulisemaid verstaposte, räägib suursaadete "Eesti otsib superstaari", "Maskis laulja" jt laulukoolitaja rollist ning mõtiskleb eraeluliste väljakutsete üle.

Rambivalgus” on podcast, mille külalised on armastatud tele- ja raadiotegijaid või inimesed, kes on rambivalguses. Oma ala tegijad kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuhid on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna ja tv3.ee portaali tegevtoimetaja Kerli Kivistu.

Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad