Marju Karin õpetab suhetes punaseid lippe märkama: neid mehi ärge kunagi endale võtke!

Podcasti “Miks me oleme idioodid?” uues saates käis külas Marju Karin, kellega lahati kõike, mis puudutab inimsuhteid: armastuse leidmine tänapäeval vs vanasti, millised on “punased lipud” suhetes, miks ei suudeta halba suhet lõpetada ja milline partner ta ise oma kaaslasele on.

Kevad on käes ja koos lilledega ärkavad talveunest ka inimesed, kes avastavad, et suvi on kohe käes, aga ometi pole veel leitud enda kõrvale seda õiget, kellega koos olla. Kas tänapäeval leiab armastuse baarileti äärest, Tinderist või tänavalt? Või mida teha siis, kui suhe on sootuks hapuks läinud?

Karini sõnul on kevad ka sarnaselt loomadega inimeste jaoks justkui jooksuaeg – seelikud lähevad aina lühemaks ja juuksed lastakse valla. “Suvel peaksid kõik vallalised olema! Kevadel võtad vaba aja, paugutad ära ja sügisel saad tagasi keldrisse minna,” leiab ta, kuidas vastupidiselt paljudele oleks suvi mõistlikum hoopis vallalisena veeta.

Suhete loomisel ja paarilise leidmisel mängib Karini hinnangul suurt rolli ka alkohol, mis toob paljude näol välja nende tegeliku olemuse ja aitab vastassoopoole esindaja nii-öelda “ilusamaks juua”. “Alkohol leevendab oluliselt paarilise leidmist, sa oled julgem. Ei ole nii, et mehed joovad naisi ilusaks. Väga paljud naised suudavad mehi ilusaks. See on mõlemapidine,” sõnab ta.

Leidub küllaltki mehi, kes ei julge naistele läheneda, kartes korvisaamist. Mida aga arvata nendest meestest, kes endast liigagi heal arvamusel on? “On mehi, kes on mehed ja on mehed, kes tahavad vaid oma sitta edasi kanda. Mehed tahavad süütut naist, kes on voodis nagu lits. Kust me võtame sellise?” lajatab Karin ja juhib tähelepanu punastele lippudele, mida suhetes jälgida.

“Kui kohtate meest, kes ütleb, et otsib naist, kes peab lugu väikestest asjadest, ärge võtke! See on vana kröösus, ta ei osta teile midagi,” kinnitab Karin. “Kui sinu uus partner ütleb, et kustuta eks sotsiaalmeediast ära – see on punane lipp! Või et ära anna oma lastele taskuraha!”

Milline partner on Karin omaenda kaaslasele, kuidas suhtub ta avalikku kriitikasse ja mida arvab ta Tinderist, seda kuula juba saatest!

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst ja Soundcloudist!

Näita 2 kommentaari

Kintsudevahelise püünisega saavad igal ajal omale sponsoreid valida,mida suuremad on mimmi soovid,seda kopsakamat rahakotti ihaldatakse ja kinnisvara koos liikuv ja ujuvvaraga püünisesse püütakse,nagu kombeks on saanud

Vasta

“Kui kohtate meest, kes ütleb, et otsib naist, kes “peab lugu väikestest asjadest, ärge võtke! See on vana kröösus, ta ei osta teile midagi,” kinnitab Karin.”
Mis kuradi ajast on “punane lipp” see et mees ei osta sulle midagi?

Vasta