Sa ei ole sisse loginud.
kust saaks top geari kordusi vaadata
Eemal
Kas on üldse võimalik loota, et kunagi lähitulevikus võiks TV3 näidata mõnda sellist Top Geari hooaega, mida ei ole juba viimase kolme aasta jooksul vähemalt kolm korda näidatud?
Eemal
miks ei näidata top geari tv3 onlines
Eemal
ma mõtlen selliseid kordusi millel eesti subtiitrid all youtubeis pole neid
Eemal
mul on tekkinud sama küsimus, et milleks sügisel uudistes maha hõigata, et algab top geari uus hooaeg kui näidatakse lausa suvalises järjekorras juba varem kaks kolm korda eetris olnud saateid. lisaks vaadates tv3 kodulehte siis seal on viimane uuendus toimunud pool aasat tagasi. kui on selline laiskus kodulehe uuendamisesl siis pange top gear saate ttvustus üldsõnaliselt ja selle alla komentaarium. hetkel on episoodid mis on lausa piinlikult ammu aegunud. ja lõpuks see saate tõstmine kella 12. peale on lausa erakordne saavutus. ja ei maksa tähele panemata jätta ka seda, et tv3 kodulehe järgi on saade ikka veel algusega 22.00. ei mäletagi millal ta viimati sellisel ajal on olnud. oli küll 22.45 ja vahepeal kah 23.00 aga lausa 22.00 on vist 5 aasta vanune info!?!!!!
Eemal
Sama küsimus mis vussil: alguses tegi selline asi viha aga nüüd olen tundetuks muutunud - lihtsalt ei vaata enam TV3-e protestiks. Ajaks äkki algatusgrupi kokku ja katsuks TV3 bosside jutule saada, et milles põhjus. Kui me oleme vaesed, et meile ei saa näidata uusi osi siis öelge välja ja ärge hullutage inimesi. ma pole sel hooajal ega ka eelmisest poolel veel ühtegi uut osa näinud mis poleks juba TV3-s või 6-s olnud. Lisaks sellele on needki 4-5 aasta vanused.
Eemal
olen eelkõnelejaga igatpidi nõus.Jälgisin muidu varem seda sarja pidevalt Tv3-es aga nüüd olen loobunud ja nägu näha ma pole ainus.
Eemal
no issand need tv3-me näljarotid hoiavad ju raha kokku
lõikavad top gearist selle külalise koha välja, et saaks rohkem reklaame näidata
Eemal
Ma kh üks päev vaatasin et kuhu see külaline nüüd jäi. Kontrollisin wikipediastki üle et kas ei pidanudki olema aga siiski pidi. TV3 lihtsalt ei näidanud :-/
Eemal
Muuks ma seda kontot ei teinud, kui anda teada tv3 tegelastele, kes võõraid saateid vägistavad, et enam ei vaata seda saadet nende kanalilt. seda just põhjusel, et lõigutakse välja saatekülalise osa. Mulle selline tsensuur või toimetamine ei sobi. Ärge siis edastage seda saadet kui top gear vaid siis nime all top gear-i klipid.
Nüüd võite selle konto kinni panna.
Eemal
Miks **** pärast lõigatakse välja saatekülalise osa? Kas selleks, et rohkem reklaami lasta või?
TV3-s valitseb idiotism (nõrgamõistuslikkuse raskeim vorm)!!!
Eemal