TV3| TV6| 3plus| Star FM| Power Hit Radio

TV3

Vaata kogu kava
  • Neljapäeviti kell 20.30

    KÄTTEMAKSU- KONTOR

    UUS HOOAEG!

    Loe edasi...
  • Neljapäeviti kell 21.30

    KOLMERAUDNE

    Hetkel Eesti vaieldamatult parima jutusaatejuhi Mihkel Raua isiklik talkshow kärgatab kord nädalas, võttes sihikule kõige ärevamad teemad ja põnevamad inimesed.

    Loe edasi...
  • Argipäeviti kell 19.30

    KODU KESET LINNA

    Eesti ainsasse kodumaisesse argiõhtuseriaali toob uus hooaeg uusi tuuli ja seda nii sisu kui vormi osas. Kerttu Rakke loovutatud stsenaristiameti on üle võtnud Mihkel Ulman, Livia Ulman ja Andris Feldmanis. Uued on võttekohad ja mitmed tegelased.

  • Esmaspäeval kell 20.00

    100 sekundit

    „100 sekundit“ on maailmakuulus telemäng, mis põhineb formaadil Divided ja mille juht Madis Milling kinnitab, et tema pole sedavõrd kaasakiskuvat ja kirgi kütvat telemängu siinmail ammu näinud. 

    Loe edasi...
  • Kolmapäeval kell 21.00

    OTSIN UUT KODU


    „Otsin uut kodu“ on südamlik ja liigutav saatesari loomadest, kellest nende endised peremehed on sunnitud mingil põhjusel loobuma.

    Loe edasi...

04.09 - Uus TV3 komöödiasari „Vilde tee“ kutsub salvestustele

04.09 - Uus TV3 komöödiasari „Vilde tee“ kutsub salvestustele

Septembrikuu toob TV3 ekraanile veel ühe uue, erilise ja lõbusa saate – koostöös Endla teatriga sünnib improvisatsioonikomöödia „Vilde tee“.  Publikut oodatakse Pärnu teatrisse etenduste salvestustele juba järgmisel nädalal.

 „Vilde tee“ on telesaade, mis sünnib improvisatsioonikomöödiana teatrilaval publiku ees. Saade põhineb Saksamaal aastaid menukal formaadil „Schillerstrasse“, mis tänaseks on jõudnud paljudesse maailma riikidesse, sealhulgas näiteks ka Soome ja Venemaale.

Näitemängu tegevus toimub ühes Eestimaa korteris Vilde teel, kus elab Piret. Piretil on toredad sõbrad ja käib palju külalisi. Piretit ja tema sõpru kehastavad Endla teatri näitlejad Piret Laurimaa, Sepo Seeman, Ago Anderson ja Triin Lepik, külalisena löövad kaasa Peeter Oja, Jüri Vlassov, Madis Milling, Hannes Võrno, Henrik Normann ja teised. Mängujuhi rollis on Artur Talvik. Lavastuse näitejuht on Tiit Palu ja kunstnik Silver Vahtre.

„Vilde tee“ esimesed etendused on Pärnu Endla teatri suures saalis: neljapäeval, 10. septembril ja reedel, 11. septembril kell 19.00.

Piletid on müügil Endla kassas ja Piletimaailmas.

„Vilde tee“ jõuab TV3 eetrisse 19. septembril.

 

Prieks kopā būt

Prieks kopā būt